شما اینجا هستید

اجتماعی » سفر رییس جمهوری به ایلام طی هفته آینده

ایلام‌ – استاندار ایلام از احتمال سفر رییس جمهوری سه شنبه هفته آینده ۱۵ بهمن ماه سال جاری به این استان خبر داد.

به گزارش انتهاج،‌ قاسم سلیمانی دشتکی گفت: در نامه ارسالی معاون هماهنگی و پیگیری دفتر رییس جمهوری به دبیر هیات دولت اعلام شده است که به احتمال قوی سفر حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی به استان ایلام در روز سه‌شنبه ۱۵ بهمن ماه در ایام الله دهه مبارک فجر انجام می گیرد.

وی با بیان اینکه سفر رییس جمهوری به ایلام خیر و برکت فراوانی برای استان درپی خواهد داشت،‌ اظهار کرد: این سفر فرصتی مغتنم برای حضور نهادها، ارگان ها، بنیادها و شرکت های مهم کشور در استان برای سرمایه گذاری خواهد بود و استان باید از این فرصت مهم برای ارائه طرح ها و پروژه های توجیه دار جهت سرمایه گذاری نهایت استفاده را ببرد.

سلیمانی دشتکی در مورد آخرین وضعیت ارتقای چوار به شهرستان هم افزود: تصویب شهرستان چوار با قید فوریت در هیات وزیران انجام می شود و در نامه معاون هماهنگی و پیگیری دفتر رئیس جمهور به دبیر هیات دولت از ارسال طرح شهرستان چوار به دولت برای اجرای اقدامات لازم برای تصویب طرح شهرستان چوار در هیات وزیران تاکید شده است.

وی با بیان اینکه سفر رییس جمهوری روند توسعه استان را شتاب بیشتری می‌بخشد، خاطر نشان کرد: رییس جمهوری حدود یک سال است قصد سفر به این استان را دارد اما هر بار به دلایلی این سفر به تاخیر می‌افتد.

افتتاح پروژه‌های شیرین سازی پتروشیمی، فولادگستر آتنا کوشاب غرب چرداول، سد گلال و مجموعه‌ای از دیگر طرح‌ها با حضور رئیس جمهور

قابل ذکر است، در دی ماه امسال ۲ بار سفر قطعی رییس جمهور به استان ایلام‌ لغو شده است که یکبار به علت ترور سردار سلیمانی و شرکت در آیین تشیع پیکر این شهید گرانقدر و بار دیگر به علت شرایط کاری بوده است.

گفتنی است، افتتاح پروژه‌های شیرین سازی پتروشیمی، فولادگستر آتنا کوشاب غرب چرداول، سد گلال و مجموعه‌ای از دیگر طرح‌ها به صورت ویدیو کنفرانس از جمله برنامه‌های سفر یک روزه رییس جمهوری به استان ایلام است.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری انتهاج | اخبار روز و جدیدترین خبرهای ایران | پایگاه خبری انتهاج | آخرین اخبار روز ،سیاسی، اقتصادی، فرهنگی ایران و جهان