دسته: اقتصادی

لزوم حل‌وفصل حقوقی مصوبه شورای عالی بورس و رقابت در مورد خوردو

وزیر امور اقتصاد و دارایی درباره آینده عرضه خودرو در بورس کالا گفت: مصوبه شورای عالی بورس بر تداوم عرضه با شرایطی که در مصوبه مشخص شده است تاکید دارد. امیدواریم این مصوبه را که با مصوبه شورای رقابت ماهیت متفاوتی دارد، به لحاظ حقوقی حل و فصل کنیم.

مسیر رسیدن به اقتصاد دانش بنیان حرکت زنجیره‌ای صنعت‌گران است

رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری با تاکید بر لزوم نیل به دانش بنیان کردن واحدهای تولیدی، گفت: مسیر رسیدن به اقتصاد دانش بنیانی یک مسیر پیوسته و حرکت زنجیره‌ای صنعتگران است و بایستی تمامی واحدهای تولیدی و اقتصادی برای رسیدن به این هدف با هم همکاری و همفکری داشته باشند.

مشتری نفت سبک ایران، بیش از تولید آن است/افزایش ۲۰۰ هزار بشکه‌ای نفت سبک در سال ۱۴۰۱

وزیر نفت از مشتری‌های فراوان برای نفت سبک ایران خبر داد و گفت: امسال تولید نفت سبک ایران ۲۰۰ هزار بشکه افزایش یافته است.

املاک تملک شده بانک‌ها بدون مزایده به صاحبان اصلی بر می‌گردد

وزیر اقتصاد و دارایی با اشاره اینکه بدهکارانی که ملک مسکونی آن‌ها توسط بانک‌ها تملک شده، از این هفته به بانک‌ها اجازه داده شد در صورتی که این املاک کماکان در تصرف و مالکیت آن‌ها قرار دارد، با شرایط ویژه بدون برگزاری مزایده، این املاک را به مالکان قبلی آن‌ها برگرداند.

دولت برای کاهش نرخ بیکاری کشور اهتمام ویژه دارد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اهتمام ویژه دولت برای کاهش نرخ بیکاری کشور خبر داد و گفت: برای این منظور نیازمند تدوین اطلس اشتغال استان‌ها هستیم.

این کالاها را ارزان بخرید!

به سیاق تمام چهارشنبه‌ها، امروز نیز اعضای هیات دولت پس از پایان یافتن جلسه به جمع خبرنگاران آمدند و آخرین تصمیمات اقتصادی وزیران را تشریح کردند و در این میان تخفیف بر روی کالاهای اساسی یکی از اصلی‌ترین خبرها بود.

گران‌فروشی ایرلاین‌ها زیر ذره‌بین!

سخنگوی سازمان هواپیمایی از تشدید بازرسی‌ها از دفاتر خدمات مسافرت هوایی و شرکت‌های هواپیمایی به‌منطور بررسی وضعیت بازار فروش بلیت هواپیما، گران‌فروشی احتمالی و برخورد با دلالان مخل نظم در عرضه بلیت هواپیما تا پایان تعطیلات نوروز خبرداد.

دلیل مصونیت قضایی هیات هفت‌نفره مولدسازی از زبان خاندوزی

وزیر امور اقتصاد و دارایی توضیحاتی را در مورد مصوبه مولدسازی دارایی‌های مازاد دولتی ارائه کرد.

عملیات حفاری علت قطع شبکه ارتباطی ۴ شهر مازندران

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: شبکه ارتباطی چهار شهر استان مازندران که ظهر امروز به دلیل عملیات حفاری یکی از دستگاههای اجرایی، قطع شده بود، برقرار شد.

معاون اول رییس‌جمهور دستوری برای توقف عرضه خودرو در بورس نداده‌ است

سخنگوی وزارت صمت اعلام کرد معاون اول رییس‌جمهور دستوری برای توقف عرضه خودرو در بورس نداده است.

پایگاه خبری انتهاج | اخبار روز و جدیدترین خبرهای ایران | پایگاه خبری انتهاج | آخرین اخبار روز ،سیاسی، اقتصادی، فرهنگی ایران و جهان