دسته: فرهنگی

روابط تاریخی ایران و ترکیه در قالب مستندات روایت شود

حجت‌الاسلام والمسلمین ایمانی‌پور همکاری رسانه‌ای ایران و ترکیه در بیان واقعیت‌ها و جلوگیری از جریان سازی یکسویه و دروغین امپراطوری رسانه‌ای غرب را مؤثر و کاربردی دانست و گفت: روابط تاریخی ایران و ترکیه در قالب اسناد و مستندات تاریخی دو کشور روایت شود.

بخش هایی از اجرای نمایش دانشجویی مجلس سهراب کشی

بخش هایی از اجرای نمایش دانشجویی مجلس سهراب کشی کارگردان : امیررضا جهانی – استان تهران  بیست و یکمین جشنواره بین المللی نمایش های آئینی و سنتی خراسان شمالی

مردم می‌توانند مهمترین مشکل سینمای دفاع مقدس را با حضور در سالن‌های سینما حل کنند

تهیه‌کننده فیلم سینمایی شماره ۱۰ با بیان اینکه مهمترین مشکل سینمای دفاع مقدس را مردم می‌توانند با حضور در سالن‌های سینما و دیدن فیلم روی پرده حل کنند، گفت: گاهی فیلم‌های ما به این متهم می‌شوند که در سینما مخاطب ندارند و به همین دلیل کمتر تولید شده یا در مراحل تولید با مشکل روبه‌رو می‌شود.

بیان وارونه حقایق با انجام عملیات روانی، برنامه دشمن در جنگ ترکیبی و شناختی است

فرمانده سپاه روح‌الله گفت: غفلت از دستاوردهای انقلاب اسلامی، بیان وارونه حقایق و واقعیت ها با انجام عملیات روانی، برنامه دشمن در جنگ شناختی و ترکیبی است.

نشست مسئولان جشنواره فیلم‌های کودکان با هنرمندان اصفهان

“سیاست ما که گام به گام برای آن قدم برمی‌داریم این است که جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان به اصفهان تعلق پیدا کند. اولین گام این است که امسال المپیاد فیلم‌سازی به اصفهان تعلق یافت و همه فرایند تولید فیلم‌های المپیاد فیلم‌سازی در سطح کشور از جمله داوری و منتورهای آن به عهده اصفهان است.”

افتتاح ۳۸۹ میلیارد ریال طرح‌های آبرسانی، اشتغالزایی و سازندگی در شهرستان کهنوج

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: میزان اعتبارات اختصاصی برای اجرای همه طرح‌های آبرسانی، اشتغالزایی و سازندگی در شهرستان کهنوج تقریبا ۳۸۹ میلیارد ریال است که با همکاری خیران، بسیج، سپاه و گروه‌های جهادی و مسئولان شهرستان تامین شده است.

ویدیو/ اختتامیه نخستین کنگره ملی نوحه

آیین اختتامیه نخستین کنگره ملی نوحه با حضور چند تن از مداحان اهل بیت، عصر یک شنبه (۲ مهر) همزمان با شهادت امام حسن عسکری(ع)، در سالن همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برگزار شد.

ویدیو / روایتی از سال‌ها دروغ و سانسور

سخنان سیدابراهیم رییسی در سفر به نیویورک توجه اذهان عمومی را در جهان برانگیخت. تاکید رییس دولت سیزدهم در سخنرانی خود در قلب امریکا به مواردی مانند حقوق بشر امریکایی، قرار داشتن بزرگترین زندان زنان در آمریکا و سانسورهای رسانه‌ای کشورمان در فجایعی مانند بمباران شیمیایی سردشت و تحریم پانسمان بیماران پروانه‌ای درصدر توجهات قرار گرفت. در این گزارش ویدیویی فقط بخشی از نکات قابل توجه سانسورهای آمریکایی نسبت به ظلم‌های رخ داده در سطح جهان را مشاهده می‌کنید.

کاوش‌های باستان‌شناسی تپه “قلاکتی” مازندران در  نمایشگاه عکس آمل به نمایش درآمد

نمایشگاه گزیده یافته‌های دو فصل گذشته باستان‌شناسی در تپه “قلاکتی” سرخرود شهرستان محمودآباد با نمایش عکس‌های به‌دست آمده از یافته‌های کاوشگران و باستان‌شناسان از جمله کتیبه پهلوی و مهرهای شاه ساسانی در نگارخانه استاد زرشناس شهرستان آمل، در معرض دید عموم قرار گرفت.

پایگاه خبری انتهاج | اخبار روز و جدیدترین خبرهای ایران | پایگاه خبری انتهاج | آخرین اخبار روز ،سیاسی، اقتصادی، فرهنگی ایران و جهان