دسته: يزد

تامین نان انبوه دستگاه‌ها از نانوایی‌ها ممنوع است/برخی دستگاه‌ها همچنان مقاومت می‌کنند

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان یزد با اشاره به ممنوعیت عرضه نان انبوه در تمام نانوایی‌های استان، از مقاومت برخی دستگاه‌ها به رغم دریافت سهیمه آرد خبر داد و گفت: سهمیه آرد این دستگاه‌ها تا پایان خردادماه قطع خواهد شد.

ناکامی قاچاقچیان در قاچاق ریلی «تریاک»/ مسافران از جابجایی بسته های افراد ناشناس پرهیز کنند

فرمانده پلیس راه آهن کشور از کشف ۱۱ کیلو و ۲۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک توسط پلیس راه آهن یزد خبر داد.

۱۶ درصد یزدی‌ها مصرف‌کننده سیگار هستند/سرطان در کمین مصرف‌کنندگان دخانیات

رئیس گروه سلامت و محیط کار معاونت بهداشتی یزد گفت: آمارها حاکی از آن است که از هر ۱۰ فردی که به دلیل سرطان ریه جان خود را از دست می‌دهد، ۹ نفر مصرف کننده مواد دخانی هستند.

ورود به بافت تاریخی یزد ممنوع!

تردد وسایل نقلیه در عرصه بافت تاریخی یک معضل و مطالبه عمومی برای ساکنین آن شده است؛ معضلی که رئیس کمیسیون گردشگری شورای شهر یزد جلوگیری از ورود ماشین‌های غیربومی در این ناحیه تاریخی را چاره‌ی آن می‌داند.

توانمندسازی و ساماندهی روابط عمومی‌های ورزشی  را دنبال می‌کنیم

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان یزد توانمندسازی و ساماندهی روابط عمومی‌های هیات‌های ورزشی و سمن‌های جوانان را از اولویت‌های این اداره کل در دوره جدید خواند.

از کلاهبرداری با رسیدساز تا کشف هروئین در معده

دستگیری عامل کلاهبرداری با رسیدساز جعلی، کشف دو هزار لیتر گازوئیل قاچاق از یک دستگاه وانت و کشف مقادیر زیادی هروئین از معده یک قاچاقچی در شهر یزد از جمله اخبار واصله اخیر از فرماندهی انتظامی استان است.

خریداری باغات بزرگ مناطق مختلف شهر جهت استفاده عموم مردم

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر یزد از اقدامات صورت گرفته در جهت تقویت فضای سبز شهری با صیانت از باغات موجود در شهر یزد، به پیگیری خرید پنج باغ بزرگ در مناطق مختلف شهر جهت استفاده عموم مردم اشاره کرد و گفت: امسال یکی از این باغات خریداری و مناسب‌سازی خواهد شد.

برگزاری آیین اذن ورود به ساحت خدمت به امام هشتم در یزد

خادمین شانزدهمین جشنواره زیر سایه خورشید یزد در شام ولادت با سعادت بانوی باکرامت قم، حضرت فاطمه معصومه(سلام‌الله‌علیها) در محفلی صمیمی و خانوادگی در یزد گردهم آمدند تا برای خدمت در شانزدهمین جشنواره مردمی زیر سایه خورشید اذن ورود بگیرند.

مهارت‌آموزی رویکرد جدی دانشگاه است/دانشجوی تعلیقی نداریم

رییس دانشگاه آزاد اسلامی یزد ضمن ارائه توضیحاتی راجع به تغییر رویکرد آموزشی این دانشگاه در راستای مهارت‌آموزی و کارآفرینی، اعلام کرد: در اتفاقات اخیر کشور پرونده‌ای برای دانشجویان این دانشگاه تشکیل نشد و هیچ یک از دانشجویان از سوی کمیته انضباطی دانشگاه از ترم تعلیق یا جریمه نشدند.

پایگاه خبری انتهاج | اخبار روز و جدیدترین خبرهای ایران | پایگاه خبری انتهاج | آخرین اخبار روز ،سیاسی، اقتصادی، فرهنگی ایران و جهان