دسته: يزد

یزد در طرح ملی نهضت مسکن الگوی ویلایی‌سازی خواهد شد

استاندار یزد تاکید کرد که استان یزد در طرح ملی نهضت مسکن الگوی ویلایی‌سازی خواهد شد.

وساطت خیر از بالاترین کارهای نیک است/جوامع تهی از اخلاق اسلامی روی خوش نمی‌بینند

معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس مرکز توسعه حل اختلاف کشور وساطت امور خیر را جزو بالاترین کارهای نیک خواند و تاکید کرد: جوامع تهی از اخلاق اسلامی روی خوش نخواهند دید،

راهنمای سفر به شهر اَرده و انار

«اهل اردکانم»، راهنمای گردشگری شهرستان «اردکان» به عنوان دومین کتاب از مجموعه‌ «اهل ایرانم» برای معرفی شایسته‌ی مقاصد گردشگری ایران در سده‌ی نو در قالب محتوایی خلاق منتشر شد.

برق مدال برنز بر گردن جودو کار یزدی

مسابقات قهرمانی جودو دانشجویان مردان و دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور در شیراز برگزار شد و جودوکار یزدی توانست مدال برنز این دوره از مسابقات را کسب کند.

مشاور وزیر و مدیر کل حوزه وزارت بهداشت و درمان با بیان این که سرعت توسعه و رشد در ایران به گفته اندیشمندان غربی از تمام دنیا بیشتر است، گفت: در ابتدای انقلاب، پزشکانی از کشورهای دیگر می‌آمدند و به معالجه بیماران ما می‌پرداختند اما اکنون به سطح بالایی از پیشرفت در ایران و به خصوص در یزد دسترسی پیدا کرده ایم.

نیازمند رشد و بالندگی انقلاب در جنگ شناختی هستیم/رسانه‌ها از حالت انفعالی خارج شوند

فرمانده سپاه الغدیر یزد ضمن تاکید بر حفظ و استمرار انقلاب اسلامی و نیز رشد و بالندگی آن در جنگ شناختی با دشمن، مهمترین وظیفه خطیر رسانه‌ها در این جنگ شناختی و ترکیبی را یادآور و خواستار خروج رسانه‌ها از حالت انفعال شد.

اجرای ۴۶ میلیارد تومان طرح عمرانی در بخش مرکزی یزد از ابتدای امسال

بخشدار مرکزی یزد با اشاره به چالشها و اقدامات صورت گرفته در این بخش طی سال جاری، عنوان کرد: ابتدای امسال تا آذرماه بالغ بر ۴۶ میلیارد تومان طرحهای عمرانی در روستاهای بخش مرکزی اجرایی شده است.

بودجه ۱۴۰۲ شهر یزد تقدیم شورا شد

لایحه بودجه‌ی ۴۲۰۰ میلیارد تومانی سال ۱۴۰۲ شهرداری یزد تقدیم شورای اسلامی این شهر شد.

پایگاه خبری انتهاج | اخبار روز و جدیدترین خبرهای ایران | پایگاه خبری انتهاج | آخرین اخبار روز ،سیاسی، اقتصادی، فرهنگی ایران و جهان