دسته: بین الملل

نخست وزیر عراق امروز(سه‌ شنبه) در سفری رسمی بغداد را به مقصد ترکیه ترک کرد.

میخائیل بوگدانوف معاون وزیر خارجه روسیه گفت مسکو در حال هماهنگ کردن برنامه زمانی نشست معاونان وزرای خارجه با سوریه‌، ایران و ترکیه ‌است.

عربستان یک زندانی آمریکایی را آزاد کرد

عربستان سعودی یک شهروند آمریکایی را آزاد کرد. این فرد بازنشسته ۷۲ ساله، اهل فلوریدا است و بیش از یک سال به دلیل توییت‌هایش در انتقاد از ولیعهد عربستان زندانی شده بود.

پیام بایدن به مناسبت نوروز ۱۴۰۲: امسال برای بسیاری از خانواده‌ها در شرایط سختی فرا می‌رسد

بایدن در این بیانیه گفته است که «امروز، من و جیل برای همه کسانی که نوروز را در سراسر ایالات متحده و سراسر جهان جشن می‌گیرند، از خاورمیانه به آسیای مرکزی و جنوبی و به قفقاز و به اروپا، بهترین‌ها را آرزوها می‌کنیم.»

پوتین در دیدار با شی جین پینگ: برای مذاکره درباره اوکراین آماده‌ایم

ولادیمیر پوتین در دیدار امروز دوشنبه خود با شی جینپینگ در مسکو اعلام کرد موضع چین در موضوعات بین‌المللی متوازن و مناسب بوده است.

بورل: گزارش مسمومیت دانش‌آموزان ایرانی را پیگیری می‌کنیم

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت که گزارش درباره ماجرای مشکوک مسمومیت دانش‌آموزان دختر ایران را از نزدیک دنبال می‌کند.

خبر غیررسمی؛ روسیه آیفون را برای مقامات دولتی ممنوع کرد: «گوشی را دور بیندازید یا به فرزندانتان بدهید!»

روسیه آیفون را برای مقامات دولتی ممنوع کرد: «گوشی را دور بیندازید یا به فرزندانتان بدهید!»

اطلاعات روسیه: آمریکا می‌خواهد از طریق داعش، نیروی روسی و ایرانی در سوریه را برباید

دستگاه اطلاعات خارجی روسیه از قصد آمریکا برای ربودن نیروهای ارتش‌ روسیه و نیروهای وابسته به ایران از طریق عناصر تروریستی داعش در سوریه خبر داد.

قدیمی‌ترین شهر مروارید در امارات عربی متحده کشف شد

باستان‌شناسان روز دوشنبه ۲۰ مارس از کشف قدیمی‌ترین شهر [صید] مروارید در خلیج فارس در جزیره‌ای در نزدیکی سواحل شمالی امارات عربی متحده خبر دادند.

طالبان: با افرادی که نوروز را جشن می‌گیرند «برخورد قانونی» صورت می‌گیرد

آمریت امر به معروف طالبان در اطلاعیه‌ای نوشت: تجلیل از «نوروز رسم و رواج‌ غرب و غیراسلامی» است و با برگزارکنندگان آن «برخورد قانونی» صورت می‌گیرد.

پایگاه خبری انتهاج | اخبار روز و جدیدترین خبرهای ایران | پایگاه خبری انتهاج | آخرین اخبار روز ،سیاسی، اقتصادی، فرهنگی ایران و جهان