به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا – سردار علیرضا مظاهری فرمانده انتظامی خراسان شمالی  روز پنجشنبه اظهار داشت: با پیگیری عوامل انتظامی و ماموران پلیس این دو نفر در رودخانه اترک نزدیک روستای قاضی دستگیر شدند. وی افزود: بر اساس گفته های قاتلان مقتول را بعد از ریختن قرص خواب آور در آبمیوه بی […]

به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا – سردار علیرضا مظاهری فرمانده انتظامی خراسان شمالی  روز پنجشنبه اظهار داشت: با پیگیری عوامل انتظامی و ماموران پلیس این دو نفر در رودخانه اترک نزدیک روستای قاضی دستگیر شدند.
وی افزود: بر اساس گفته های قاتلان مقتول را بعد از ریختن قرص خواب آور در آبمیوه بی حال کرده و در ادامه به زور اقدام به خوراندن قرص برنج به مقتول کرده و بعد از قتل وی او را داخل رودخانه اترک رها کرده اند.
سردار مظاهری زمان وقوع قتل را اول اردیبهشت ماه امسال ذکر کرد و گفت: تحقیقات پلیس بعد از اعلام مفقودی خانواده مقتول در حال انجام بود.
وی یادآور شد: در چند روز گذشته یک دستگاه خودروی وانت پیکان بلاصاحب که مشخص شده بود متعلق به مقتول است در این محل کشف شد که با اقدامات و تحقیقات پلیس منجر به شناسایی و دستگیری قاتلان شد.
فرمانده انتظامی خراسان شمالی اظهار داشت: اقدامات پلیس برای مشخص شدن علت فوت و قتل در دست انجام است.
جسد متعلق به مردی حدود ۳۰ ساله است که توسط مردم، زیر پل شناسایی شده است.
گزارش کشف جسد ساعت ۱۸ روز دوشنبه ۹ اردیبهشت ماه به پاسگاه سیساب گزارش شده است.