دسته: اسلایدر

مسیل‌ها و خندق‌های بجنورد شرایط مطلوبی ندارند

سرپرست شهرداری بجنورد با بیان اینکه مسیل‌ها و خندق‌های بجنورد شرایط مطلوبی ندارند، گفت: برای لایروبی و پاکسازی کامل مسیل‌ها به ۲۶۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم.

توزیع بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان توسط هلال احمر خراسان شمالی

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان شمالی از توزیع بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان به مناسبت هفته دفاع مقدس و شروع سال تحصیلی در این استان خبر داد.

حکم انتخاب ۱۲ رئیس دانشگاه‌ و پژوهشگاه‌ تایید شد

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی از تائید انتخاب ۸ نفر از رؤسای دانشگاه‌های کشور و همچنین رؤسای پژوهشگاه‌های حوزه و دانشگاه، تربیت بدنی و علوم ورزشی و زابل و مرکز آموزش عالی لار خبر داد.

معدوم سازی ۱۳۵ هزار کیلوگرم فرآورده خام دامی غیربهداشتی در خراسان شمالی

مسئول اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی اداره کل دامپزشکی خراسان شمالی از معدوم سازی ۱۳۵ هزار و ۳۱۰ کیلوگرم فرآوده خام دامی غیربهداشتی در این استان طی امسال خبر داد.

تقویت هویت ایرانی اسلامی، رویکرد قصه گویی امسال در خراسان شمالی باشد

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان شمالی گفت: در جشنواره قصه گویی امسال استان، از قصه هایی استفاده شود که بیشتر به سمت مردمی بودن می رود و تقویت هویت ایرانی اسلامی از دیگر رویکردهای آن باشد.

ضرورت جلب مشارکت مردمی در اجرای طرح کاداستر در اراضی کشاورزی خراسان شمالی

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی بر ضرورت جلب مشارکت مردمی در اجرای طرح کاداستر در اراضی کشاورزی این استان تاکید کرد.

رنگین کمان اقوام؛ مظهر انسجام و اتحاد

خراسان شمالی سرزمین رنگین کمان فرهنگ ها، صلح و صفا و سبک زندگی تمدن ایرانی و اسلامی با تاریخ و تمدنی چند هزار ساله و انواع آثار باستانی است.

تمهیدات شورای نگهبان برای انتخابات پیش رو

معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان گفت: شبکه نظارت مردمی مدافعان حریم مردم‌سالاری دینی هستند.

اجرای ۷ اثر در سومین روز از جشنواره نمایش‌های آیینی به میزبانی خراسان شمالی

در سومین روز از بیست و یکمین جشنواره ملی نمایش‌های آیینی و سنتی به میزبانی خراسان شمالی، هفت نمایش در دو بخش عروسکی و دانشجویی از استان های آذربایجان شرقی، تهران، اصفهان و کیش برای علاقه مندان اجرا می شود.

پایگاه خبری انتهاج | اخبار روز و جدیدترین خبرهای ایران | پایگاه خبری انتهاج | آخرین اخبار روز ،سیاسی، اقتصادی، فرهنگی ایران و جهان