شما اینجا هستید

اخبار » آماده سازی فضای کشور برای تسریع در اجرای برنامه های گام دوم انقلاب خواسته مردم است

ایلام – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بیانگر آماده سازی فضای کشور برای تسریع در اجرای برنامه های گام دوم انقلاب است.

به گزارش انتهاج، حجت الاسلام والمسلمین اله نور کریمی تبار روز سه شنبه در آیین پایانی راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهر ایلام اظهار کرد: بدون شک ایران اسلامی با استفاده و تبعیت از فرامین رهبری، تکیه بر خودباوری داخلی، وحدت، اعتماد درون زا، استفاده از ظرفیت و قدرت جوانان، کاهش وابستگی به فروش نفت و خروج از اقتصاد نفتی، تقویت پایه های اقتصاد مقاومتی، چشم امید و اعتماد نداشتن به غرب … موجب عزتمندی بیش از پیش ایران در جهان و منطقه می شود.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی و اهداف والای آن به همه کشورهای آزادی خواه جهان و جبهه مقاومت در منطقه صادر شده است، افزود: اقتدار، عظمت، صبر، پایداری و پیشرفت های همه جانبه ایران حتی با وجود تحریم های ظالمانه و فشار روانی دشمن موجب یاس و سرخوردگی جبهه استکبار و در راس آنها آمریکای تروریست شده است.

حجت الاسلام کریمی تبار یادآور شد: آمریکایی ها با خروج یکجانبه از برجام، عدم پایبندی به معاهده های بین المللی، تشدید تحریم ها و اکنون موضوع مهم معامله قرن ماهیت جهانخواری خود را به اثبات رساندند و آمریکا باید بداند ایران اسلامی هرگز با قاتلان سردار سلیمانی مذاکره نمی کند و به این کشور اعتماد ندارد و معامله قرن آمریکایی ها که نوعی غارتگری فرهنگ و جغرافیای سیاسی سرزمین فلسطین است را به رسمیت نمی شناسد.

ایران اسلامی مسیر توسعه و پیشرفت را با خودکفایی سپری می کند

وی با بیان اینکه ایران اسلامی مسیر توسعه و پیشرفت را با خودکفایی سپری می کند، اضافه کرد: طبق آمارهای معتبر جهانی ایران هم اکنون از لحاظ تراز علمی در جایگاه ۱۶ دنیا قرار دارد که بزودی با پشت سر گذاشتن این رتبه به جایگاه ۱۵ علمی جهان می رسد در حالی که بسیاری از کشورهای خودفروخته منطقه ذلیلانه با اختیار گذاشتن چاه های نفت و گاز خود به آمریکا در حال خوش خدمتی به غرب هستند و از خود اراده ای در برابر تحقیرهای آمریکا ندارند.

وی گفت: ایران به برکت انقلاب اسلامی و جوانان خلاق و متعهد با وجود تحریم و کمبود امکانات اما سربلندانه شعار ما می توانیم را در سطح داخلی و بین المللی تحقق عینی بخشیده و توانمندی های خود در عرصه های مختلف را به نمایش گذاشته است و پیروزی انقلاب اسلامی در واقع زنجیرهای استثمار و بردگی را از پای مردم باز کرد و آنها را به درجه والای انسانیت رساند و حضور خداوند را در جامعه متجلی ساخت.

گفتنی است، حمل تصاویر شهیدان سردار سلیمانی و ابو مهدی مهندس، قرائت بیانیه، برگزاری سرود همگانی دانش آموزان، به آتش کشیدن پرچم های آمریکا و اسرائیل از جمله برنامه های امسال بود.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری انتهاج | اخبار روز و جدیدترین خبرهای ایران | پایگاه خبری انتهاج | آخرین اخبار روز ،سیاسی، اقتصادی، فرهنگی ایران و جهان