دسته: اخبار ویژه

آیین اختتامیه جشنواره رسانه ای ابوذر در خراسان شمالی

آیین اختتامیه جشنواره رسانه ای ابوذر خراسان شمالی در بجنورد برگزار شد و در آن ۴۹ اثر از ۵۰۰ اثر ارسال شده، برگزیده و صاحبان آن ها تقدیر و تجلیل شدند.

توافق ۱۱۰ میلیارد ریالی شهرداری بجنورد با مالکان برای آبادی حواشی شهر

شهردار بجنورد گفت: در ادامه بازگشایی محور شمالی شهر، ۸ ملک با مالکان این محور با اعتباری بالغ بر ۱۱۰ میلیارد ریال توافق شد تا این مسیر بازگشایی شود.

وزیر خارجه آلمان از روسیه خواست به منظور کمک رسانی سریع به زلزله‌زدگان به دولت سوریه فشار وارد کند. بائربوک طی یک کنفرانس خبری در برلین با وزیر امور خارجه ارمنستان گفت: «همه بازیگران بین‌المللی، از جمله روسیه، باید بر سوریه فشار بیاورند تا اطمینان حاصل شود که کمک‌های بشردوستانه به قربانیان می‌رسد».

عربستان یک پل هوایی به ترکیه و سوریه افتتاح کرد

دولت عربستان سعودی روز سه شنبه اعلام کرد که در پی وقوع زلزله ویرانگر در ترکیه و سوریه، یک پل هوایی را به منظور انتقال کمک‌ها به این دو کشور افتتاح کرده است.

گروسی: بدون برجام اوضاع بدتر خواهد شد /  امیدوارم بتوانم گفت‌وگو با ایران را احیا کنم

«رافائل گروسی»، مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در نشستی در اندیشکده چتم‌هاوس تصریح کرد بدون وجود کانال برجام و کانال دوجانبه با ایران اوضاع بدتر خواهد شد.

دلیل عدم تمایل نتانیاهو به تسلیح اوکراین؛ پای ایران وسط است؟

درست است که روابط اسرائیل با مسکو با نگرانی‌های امنیتی آن و وضعیت اضطراری که حضور ایران در سوریه است، در هم تنیده است. اما برای کسانی که اسرائیل را یک دموکراسی غرب محور می‌دانند، روابط آن با روسیه و سایر کشور‌های غیرلیبرال بسیار مهمتر از این است.

ایران و روسیه به کنفرانس امنیتی مونیخ دعوت نشدند

دولت آلمان تدارکات برگزاری مهم‌ترین پنجاه و نهمین دوره کنفرانس امنیتی سالانه جهان در مونیخ را در حالی ادامه می‌دهد که روسیه و ایران به آن دعوت نشده اند. این مهم‌ترین نشست کارشناسان امنیتی جهان، طی سه روز ۲۸ تا ۳۰ بهمن با میزبانی وزیر دفاع آلمان برگزار می‌شود.

ادعای فایننشال تایمز: در دو ماه گذشته، حداقل ۱۶ نفتکش ایران شروع به حمل نفت خام روسیه کرده‌اند

فایننشال تایمز، چاپ لندن می‌گوید با شدت گرفتن تحریم روسیه پس از حمله به اوکراین، نفتکش‌های ایران هر چه بیشتر به حمل نفت برای روسیه روی آورده‌اند. این روزنامه می‌گوید تحقیقاتش نشان می‌دهد «حداقل ۱۶ نفتکش» در دو ماه گذشته شروع به حمل نفت خام روسیه کرده‌اند.

افتتاح ۵۷ پروژه برق رسانی خراسان شمالی در دهه مبارک فجر

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی از افتتاح ۵۷ پروژه برق رسانی در این استان طی دهه مبارک فجر خبر داد.

افزایش بیمه شدگان تحت پوشش بیمه سلامت در خراسان شمالی

سرپرست اداره کل بیمه سلامت خراسان شمالی از افزایش تعداد بیمه شدگان تحت پوشش این سازمان بیمه گر خبر داد.

پایگاه خبری انتهاج | اخبار روز و جدیدترین خبرهای ایران | پایگاه خبری انتهاج | آخرین اخبار روز ،سیاسی، اقتصادی، فرهنگی ایران و جهان