دسته: اخبار ویژه

۲ شرط حماس برای آزادی نظامیان اسرائیلی

اسماعیل الثوابته،‌ مدیرکل دفتر اطلاع رسانی دولتی در غزه با بیان این که سربازان اسرائیلی که در بند حماس در غزه هستند، جز در صورت دست یابی به آتش‌بس دائم و آزادی تمامی اسیران فلسطینی در زندان‌های اسرائیل آزاد نخواهند شد. عنوان داشت: این چیزی است که حتی افکار عمومی اسرائیل و ایهود باراک، نخست وزیر پیشین این رژیم نیز به آن اشاره کرده‌اند.

حماس: در حال حاضر مذاکراتی برای آتش‌بس در جریان نیست / تا زمان پایان حملات و آتش‌بس نهائی تبادلی صورت نمی‌گیرد / مردان مسنی که در نزد ما بازداشت هستند، در ارتش خدمت کردند و بعضی از آن‌ها همچنان در ارتش اسرائیل هستند

صالح العاروری، معاون رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در مصاحبه با الجزیره اعلام کرد: در حال حاضر مذاکراتی درخصوص برقراری آتش‌بس در جریان نیست. تا زمان پایان حملات و آتش‌بس فراگیر و نهائی؛ تبادلی صورت نمی‌گیرد.

معاون رئیس جمهور آمریکا: تحت هیچ شرایطی اجازه کوچاندن اجباری فلسطینی‌ها، محاصره یا ترسیم مجدد مرز‌های غزه را نمی‌دهیم

کامالا هریس، معاون رئیس جمهور تاکید کرد که ایالات متحده تحت هیچ شرایطی اجازه کوچانده اجباری فلسطینی‌ها از غزه یا کرانه باختری، محاصره غزه یا ترسیم مجدد مرز‌های غزه را نخواهد داد. معاون رئیس جمهور تاکید کرد که حماس نمی‌تواند غزه را کنترل کند چراکه برای امنیت اسرائیل، رفاه مردم فلسطین و امنیت منطقه غیرقابل دفاع است.

انجام رقابت گروه‌های بانوان در بخش مدیحه‌سرایی

دومین روز از چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه در نوبت عصر، با اجرای چهار گروه از بانوان راه یافته به مرحله نهایی در بخش همخوانی قرآن کریم و ۹ گروه در بخش مدیحه‌سرایی آغاز شد.

کلینیک تخصصی زنان در بیمارستان بنت‌الهدی بجنورد آغاز به کار کرد

سرپرست بیمارستان بنت‌الهدی در بجنورد از آغاز به کار کلینیک تخصصی زنان این بیمارستان در راستای تسهیل و ارتقای خدمات‌دهی به مراجعه‌کنندگان و مادران باردار خبر داد.

آغاز طرح کاشت چهار میلیون درخت در خراسان شمالی

صبح امروز (۱۱ آذر ماه) با حضور استاندار خراسان شمالی، در حاشیه کارخانه آلومینای ایران در جاجرم، اجرای طرح کاشت چهار میلیون درخت آغاز شد.

خراسان شمالی میزبان هفتمین دوره مُهر اصالت ملی شمال شرق کشور

مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی خراسان شمالی از میزبانی هفتمین دوره داوری مُهر اصالت ملی شمال شرق کشور در بجنورد با حضور مدیرکل دفتر آموزش و ترویج معاونت صنایع‌ دستی و هنرهای سنتی وزارت میراث‌ فرهنگی خبر داد.

هزینه‌های معیشت مصوب در قانون حمایت از معلولان شدید پرداخت شود

مدیرکل بهزیستی خراسان شمالی تاکید کرد: هزینه‌های معیشت در نظر گرفته‌شده در ماده ۲۷ قانون حمایت از معولان شدید و خیلی شدید پرداخت شود.

وجود بیش از ۳۴ کودکستان غیرمجاز در خراسان شمالی

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی از وجود بیش از ۳۴ کودکستان غیرمجاز در این استان خبر داد.

سرقت‌های خُرد ۶۰ درصد پرونده‌های سرقت در خراسان شمالی

فرمانده نیروی انتظامی خراسان شمالی گفت: ۶۰ درصد پرونده‌های مربوط به سرقت در این استان مربوط به سرقت‌های خُرد است.

پایگاه خبری انتهاج | اخبار روز و جدیدترین خبرهای ایران | پایگاه خبری انتهاج | آخرین اخبار روز ،سیاسی، اقتصادی، فرهنگی ایران و جهان