معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی بر همکاری دستگاه های اجرایی با دانشگاه علوم پزشکی استان برای اجرای پویش ملی کنترل فشار خون تاکید کرد. بجنورد – به گزارش انتهاج به نقل از  اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی؛ ولی الله حیاتی با شرکت در پویش ملی کنترل […]

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی بر همکاری دستگاه های اجرایی با دانشگاه علوم پزشکی استان برای اجرای پویش ملی کنترل فشار خون تاکید کرد.
بجنورد – به گزارش انتهاج به نقل از  اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی؛ ولی الله حیاتی با شرکت در پویش ملی کنترل فشار خون اظهار داشت: موضوع سلامت مردم از دغدغه های مورد تاکید دولت تدبیر و امید است که بحث فشار خون با توجه به آسیب هایی که وجود دارد دارای اهمیت ویژه ای است.
حیاتی افزود: تغدیه سلام و ورزش از موضوعات مهم برای کنترل فشار خون می باشد که باید متولیان امر به ویژه پزشکان اطلاع رسانی های لازم برای عموم مردم را داشته باشند.
حیاتی در ادامه با تاکید بر همکاری دستگاه های اجرایی بر اجرای این طرح در استان؛ ابراز امیدواری کرد: با داشتن جامعه ای پویا، با نشاط و تندرست بتوانیم در راه های دشوار پیش رو به خوبی گام برداریم.
بیشتر بخوانید: