رئیس‌جمهور برای سفری ۲ روزه به خراسان شمالی می‌آید+برنامه‌ها‌ رئیس‌جمهور یکشنبه آینده برای انجام سفری دو روزه به خراسان شمالی می‌آید. – اخبار استانها – به گزازش خبرگزاری تسنیم از بجنورد، جلسه هماهنگی برنامه‌ها و پروژه‌های عمرانی سفر رئیس‌جمهور به خراسان شمالی، امروز با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی و جمعی از اعضای دولت در نهاد ریاست‌جمهوری برگزار شد.
هشداری که باز هم تکرار شد؛ ۱۶۰ مدرسه خراسان شمالی فرسوده و تخریبی استیکشنبه؛‌ سفر روحانی و هیئت دولت به خراسان شمالیدبیرخانه دائمی فیلم کوتاه عشایر و روستا در خراسان شمالی مستقر می‌شودروحانی روز یکشنبه با حضور در خراسان شمالی، به دیدار مردم شیروان رفته و در ورزشگاه این شهر با مردم سخن می‌گوید.
هم‌چنین بر اساس این خبر، رضا اردکانیان وزیر نیرو در جلسه شورای اداری شهرستان راز و جرگلان حضور خواهد داشت. ابوالفضل رضوی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور در جلسه شورای اداری شهرستان فاروج حضور خواهد داشت.
جمشید انصاری معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور نیر در جلسه شورای اداری شهرستان مانه و سملقان شرکت می‌کند. حسینعلی ..

بجنورد – به گزارش انتهاج به نقل از تسنیم جلسه هماهنگی برنامه‌ها و پروژه‌های عمرانی سفر رئیس‌جمهور به خراسان شمالی، امروز با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی و جمعی از اعضای دولت در نهاد ریاست‌جمهوری برگزار شد.

هشداری که باز هم تکرار شد؛ ۱۶۰ مدرسه خراسان شمالی فرسوده و تخریبی استیکشنبه؛‌ سفر روحانی و هیئت دولت به خراسان شمالیدبیرخانه دائمی فیلم کوتاه عشایر و روستا در خراسان شمالی مستقر می‌شود

روحانی روز یکشنبه با حضور در خراسان شمالی، به دیدار مردم شیروان رفته و در ورزشگاه این شهر با مردم سخن می‌گوید.

هم‌چنین بر اساس این خبر، رضا اردکانیان وزیر نیرو در جلسه شورای اداری شهرستان راز و جرگلان حضور خواهد داشت. ابوالفضل رضوی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور در جلسه شورای اداری شهرستان فاروج حضور خواهد داشت.

جمشید انصاری معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور نیر در جلسه شورای اداری شهرستان مانه و سملقان شرکت می‌کند. حسینعلی امیری معاون رئیس جمهور در امور مجلس در جلسه شورای اداری شهرستان اسفراین حضور خواهد داشت.

رضا رحمانی وزیر صمت در شورای اداری شهرستان‌های گرمه و جاجرم حضور خواهد داشت.

افتتاح پروژه‌هایی مانند سد چندیر راز و جرگلان مرتبط با آب‌های مرزی، آلومینای جاجرم، کارخانه تولید فولاد در اسفراین، نشست شورای اداری استان و نشست با نخبگان بخش خصوصی استان از جمله برنامه‌های دیگر این سفر دو روزه هیئت‌دولت خواهد بود.