رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان خراسان شمالی از توقیف ۱۲۵ تن شکر تنظیم بازار از انبار یکی از واحدهای شهرک صنعتی بیدک بجنورد خبرداد. رضا فیروزه گفت : طی رصد کارشناسان بازرسی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان به همراه تعزیرات حکومتی ،طی گزاراشات واصله این مقدار شکر که از مسیر تولید منحرف شده و […]

رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان خراسان شمالی از توقیف ۱۲۵ تن شکر تنظیم بازار از انبار یکی از واحدهای شهرک صنعتی بیدک بجنورد خبرداد.

احتکار شکر

رضا فیروزه گفت : طی رصد کارشناسان بازرسی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان به همراه تعزیرات حکومتی ،طی گزاراشات واصله این مقدار شکر که از مسیر تولید منحرف شده و بصورت مستقیم به بازار عرضه می‌شد توقیف گردید.

وی در ادامه اظهار داشت : با برنامه ریزی انجام شده شکرهای توقیف شده با قیمت مصوب تنظیم بازار سریعا از فردا صبح اختصاص به توزیع مصرف خانوار خواهد شد

فیروزه در پایان افزود: عملکرد این واحد صنفی از اول اسفند سال ۹۷ به دلیل تحویل ۳۳۰ شکر با ارز دولتی بعلاوه دریافتی های قبلی بررسی و پرونده تکمیل و گزارشات تخلفات و انحرافات از فروش جهت برخورد و رسیدگی به تعزیرات حکومتی استان ارسال میگردد.