بجنورد – به گزارش انتهاج به نقل ازعصر اترک رضا فیروزه، مدیرکل سازمان صنعت و معدن و تجارت خراسان شمالی بیان کرد: توزیع گوشت در سه شهرستان بجنورد، شیروان و اسفراین اشاره کرد و گفت: توزیع به صورت روزانه در یک شهرستان در بین بخشی از جمعیت آماری مدنظر صورت می گیرد. این مقام مسئول […]

بجنورد – به گزارش انتهاج به نقل ازعصر اترک رضا فیروزه، مدیرکل سازمان صنعت و معدن و تجارت خراسان شمالی بیان کرد: توزیع گوشت در سه شهرستان بجنورد، شیروان و اسفراین اشاره کرد و گفت: توزیع به صورت روزانه در یک شهرستان در بین بخشی از جمعیت آماری مدنظر صورت می گیرد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه ۹ هزار و ۲۷۸ کیلوگرم گوشت در سه روز گذشته در شهرستان های نامبرده  توزیع شده است، ادامه داد: در بجنورد سه هزار و ۷۰۰ کیلوگرم، در اسفراین دوهزار و ۳۵۰ کیلوگرم و در شیروان سه هزار و ۲۲۸ کیلوگرم در اختیار دستگاه های متولی قرار گرفته است.

مدیر کل سازمان صمت خراسان شمالی یادآور شد: توزیع گوشت امروز در شهرستان مانه و سملقان در حال انجام است.

وی خاطر نشان کرد: جامعه هدف مدنظر برای دریافت گوشت یارانه ای شامل کمیته امداد ، بهزیستی، کارگران تحت پوشش اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بازنشستگان کشوری و تامین اجتماعی و نیروهای مسلح و کارمندان با حقوق کمتر از ٢ میلیون تومان است.

فیروزه اضافه کرد: براساس جمعیت آماری تحت پوشش جامعه هدف و ظرفیت تناژ گوشت در دسترس، اولویت بندی توزیع، توسط معاونت بازرگانی برای شهرستان ها ارسال می شود.

مدیرکل سازمان صمت استان بیان کرد: در تمامی شهرستان ها توزیع به صورت چرخشی و به بخشی از خانواده های جامعه هدف انجام می شود، چراکه  مقدار گوشتی که اکنون در دسترس استان قرار دارد، پاسخگوی ظرفیت تمامی جمعیت استان نیست.

وی عنوان کرد: مکاتبات برای دریافت سهمیه جدید گوشت برای استان  در دستور کار قرار گرفته است.

فیروزه خاطرنشان کرد: به ازای هر خانواده دو کیلوگرم گوشت منجمد گوساله با کیلویی ۳۰ هزار و ۴۰۰ تومان تحویل داده می شود.

بیشتر بخوانید:

تشریح نحوه توزیع گوشت یارانه ای در خراسان شمالی