بجنورد – به گزارش انتهاج به نقل از  روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان شمالی ؛ سیاوش وحدت در جلسه امضاء این تفاهم نامه گفت : در راستای تفاهم نامه سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی کشور و دانشگاه فنی و حرفه ای ،  تفاهم نامه همکاری فیمابین این شرکت و دانشگاه فنی و حرفه […]

بجنورد – به گزارش انتهاج به نقل از  روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان شمالی ؛ سیاوش وحدت در جلسه امضاء این تفاهم نامه گفت : در راستای تفاهم نامه سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی کشور و دانشگاه فنی و حرفه ای ،  تفاهم نامه همکاری فیمابین این شرکت و دانشگاه فنی و حرفه ای استان نیز در جهت اجرایی شدن بندهای تفاهم نامه مذکور در خراسان شمالی انجام شد.

وی اظهار داشت : این تفاهم نامه در راستای تربیت نیروی متخصص و ماهر براساس نیاز فنی و صنعتی  واحدهای صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان و ایجاد بسترهای لازم برای توسعه فضای کسب و کار است.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان شمالی تاکید کرد : اجرای دوره آموزشی و برگزاری آزمون در سطوح نیروی انسانی شاغل در واحد‌های صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی خراسان شمالی مطابق با استاندارد‌های مهارت و شایستگی دانشگاه فنی و حرفه‌ای مدنظر میباشد.

وحدت افزود : این شرکت بر اساس نیازسنجی آموزشی انجام شده از واحدهای صنعتی ، دوره های آموزشی مورد نیاز را به دانشگاه اعلام می دارد.

وی ادامه داد : استفاده از توان علمی و فنی این دانشگاه در برگزاری استارتاپ ها و عارضه یابی واحدهای صنعتی در برنامه های اجرایی این شرکت برای سال ۹۸ می باشد

بیشتر بخوانید:

تقویت و استحکام بخشی سپر کشور در برابر تحریم‌ها