شما اینجا هستید

اخبار » بیش از ۲۴ هزار استخدامی در دولت سیردهم رقم خورد
گروه : اخبار , صفحه یک

یزد_ معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان یزد با اشاره به وضعیت استخدامی در استان یزد، گفت: در سه سال گذشته برای۲ هزار و ۴۰۲ نفر از کارکنان دولت در دستگاه‌های اجرایی شماره مستخدم صادر شده است.

به گزارش سایت خبری انتهاج_یزد به نقل از خبر دریافتی از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان، جلال عرب خردمند با بیان این خبر اظهار داشت: شماره مستخدم برای کارکنان دولت بر اساس فرایندهای موجود در سامانه استخدام و بکارگیری نیروی انسانی و شامل افراد جدید استخدام شده به صورت پیمانی و قرارداد کارمعین، تبدیل وضعیت ها اعم از رسمی – آزمایشی و رسمی قطعی و یا تبدیل وضعیت ایثارگران و نیز بر اساس آرای قطعی دیوان عدالت اداری صورت گرفته است.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان یزد، افزود: طی سه سال گذشته ۶۹  شماره مستخدم برای جذب و بکارگیری اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی صادر شده است.

عرب خردمند بیان داشت: این افراد با توجه به مجوزهای صادرشده توسط سازمان اداری و استخدامی کشور و براساس تایید صلاحیت هیات جذب وزات علوم بعنوان هیات علمی در دانشگاه‌های استان بغیر از دانشگاه علوم پزشکی بکارگیری شده‌اند.

وی تصریح کرد: همچنین در راستای شفافیت و رعایت عدالت در پرداخت‌ها و ایجاد انضباط مالی بر اساس تکالیف قانونی، ثبت، بروزرسانی اطلاعات کارکنان ۹۶ دستگاه‌های اجرایی استان یزد در قالب پایگاه اطلاعات کارکنان دولت و سامانه‌های ثبت حقوق و مزایا و سامانه  اطلاعات پرداخت صورت گرفته است.

به گفته وی، شایسته محوری و استخدام افراد بر مبنای آزمون در قالب برگزاری و نظارت بر سه آزمون مشترک فراگیر و آزمون‌های اختصاصی از مهمترین اقدامات و دستاوردهای دولت سیزدهم در جذب و استخدام افراد به بدنه دولت بوده که به خوبی نیز محقق شده است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری انتهاج | اخبار روز و جدیدترین خبرهای ایران | پایگاه خبری انتهاج | آخرین اخبار روز ،سیاسی، اقتصادی، فرهنگی ایران و جهان