شما اینجا هستید

اخبار » تولید هدفمند و اجرای طرح های توسعه ای در فولاد اسفراین با قدرت عملی خواهند شد

به گزارش انتهاج به نقل از روابط عمومی مجتمع صنعتی اسفراین، سعید کاظمی، صادرات به کشورهای همسایه به شرط تأمین نیازهای داخل کشور و تولید قطعات استراتژیک مورد نیاز صنایع داخلی را از دیگر برنامه های این مجتمع عظیم صنعتی عنوان کرد.

وی درخصوص اهداف اصلی تیم مدیریتی جدید مجتمع صنعتی اسفراین گفت: افزایش ظرفیت ذوب ریزی از طریق خرید کوره جدید و ارتقاء ظرفیت دهی کوره ذوب فعلی، ارتقاء توان ماشین CCM و احداث خط نورد در این مجتمع جهت توسعه و افزایش سبد تولیدات مجتمع صنعتی اسفراین با تولید شمشهای با مقاطع مربع و ساختمانی از اهداف کلیدی و مهم این مجتمع خواهند بود.

مدیر عامل مجتمع صنعتی اسفراین ضمن تشکر از پیگیریهای دکتر حسین پور نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی در جهت مشارکت صندوق توسعه ملی مبنی بر خرید کوره جدید جهت افزایش ظرفیت ذوب ریزی این مجتمع، خاطر نشان کرد: با انجام این طرحها یک فولاد اسفراین دیگری متولد خواهد شد که موجب توسعه روزافزون کشور، استان و شهرستان اسفراین خواهد شد.

سعید کاظمی در ادامه افزود: در حوزه مسئولیتهای اجتماعی تلاش داریم که کمکها هدفمند شود و در مواردی که در این حوزه تعریف شده است تمرکز یابد و همچنین تمرکز حسابهای مالی به شهرستان اسفراین و در اولویت بعدی استان خراسان شمالی باشد و تأمین کلیه نیازهای مجتمع از داخل این شهرستان اسفراین انجام گیرد.

وی با اشاره به اینکه سال ۱۴۰۱ از سوی مقام معظم رهبری به سال ” تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین” نامگذاری شده است از همکاری و استقبال مجتمع صنعتی اسفراین با شرکت های دانش بنیان خبر داد و تصریح کرد: با توجه به توسعه پروژه‌ها و افزایش نیازهای تحقیقاتی و دانش روز در مجتمع صنعتی اسفراین و لزوم گسترش ارتباط با شرکتهای دانش بنیان و مراکز تحقیقاتی، همکاری مشترک بین مجتمع صنعتی اسفراین و شرکت های دانش بنیان آغاز شده است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری انتهاج | اخبار روز و جدیدترین خبرهای ایران | پایگاه خبری انتهاج | آخرین اخبار روز ،سیاسی، اقتصادی، فرهنگی ایران و جهان