دسته: اخبار

به تنظیمات کارخانه برمی‌گردیم/ پکیج‌های خانگی فاقد فیلتر هستند

مدیر تجاری‌سازی حوزه نانو الیاف ستاد توسعه فناوری نانو با اشاره به نقش نانو فیلترها در جذب ذرات ۲.۵ میکرون به عنوان یکی از عوامل اصلی آلودگی هوا گفت: بخش زیادی از آلودگی هوا ناشی از مصرف گاز است و پکیج‌هایی که در حال حاضر در منازل استفاده می‌شوند، اغلب فاقد فیلتر هستند.

قلعه کلاغ‌ها کماکان قربانی می‌گیرد/کابوس تمام نشدنی تن‌هاخ برای هواداران یونایتد

شاگردان ادی هاو، جذاب‌ترین بازی هفته چهاردهم فوتبال لیگ جزیره را در جدالی مهیج به سود خود به پایان رساندند.

۲ شرط حماس برای آزادی نظامیان اسرائیلی

اسماعیل الثوابته،‌ مدیرکل دفتر اطلاع رسانی دولتی در غزه با بیان این که سربازان اسرائیلی که در بند حماس در غزه هستند، جز در صورت دست یابی به آتش‌بس دائم و آزادی تمامی اسیران فلسطینی در زندان‌های اسرائیل آزاد نخواهند شد. عنوان داشت: این چیزی است که حتی افکار عمومی اسرائیل و ایهود باراک، نخست وزیر پیشین این رژیم نیز به آن اشاره کرده‌اند.

حماس: در حال حاضر مذاکراتی برای آتش‌بس در جریان نیست / تا زمان پایان حملات و آتش‌بس نهائی تبادلی صورت نمی‌گیرد / مردان مسنی که در نزد ما بازداشت هستند، در ارتش خدمت کردند و بعضی از آن‌ها همچنان در ارتش اسرائیل هستند

صالح العاروری، معاون رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در مصاحبه با الجزیره اعلام کرد: در حال حاضر مذاکراتی درخصوص برقراری آتش‌بس در جریان نیست. تا زمان پایان حملات و آتش‌بس فراگیر و نهائی؛ تبادلی صورت نمی‌گیرد.

معاون رئیس جمهور آمریکا: تحت هیچ شرایطی اجازه کوچاندن اجباری فلسطینی‌ها، محاصره یا ترسیم مجدد مرز‌های غزه را نمی‌دهیم

کامالا هریس، معاون رئیس جمهور تاکید کرد که ایالات متحده تحت هیچ شرایطی اجازه کوچانده اجباری فلسطینی‌ها از غزه یا کرانه باختری، محاصره غزه یا ترسیم مجدد مرز‌های غزه را نخواهد داد. معاون رئیس جمهور تاکید کرد که حماس نمی‌تواند غزه را کنترل کند چراکه برای امنیت اسرائیل، رفاه مردم فلسطین و امنیت منطقه غیرقابل دفاع است.

زنی ترک‌زبان که روی فارسی غیرت دارد

زنی برآمده از خوی و آذربایجان است، تأکید دارد زبان ترکی را خوب می‌داند اما غیرت زبان فارسی دارد و عمرش را برای آن گذاشته است.

انجام رقابت گروه‌های بانوان در بخش مدیحه‌سرایی

دومین روز از چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه در نوبت عصر، با اجرای چهار گروه از بانوان راه یافته به مرحله نهایی در بخش همخوانی قرآن کریم و ۹ گروه در بخش مدیحه‌سرایی آغاز شد.

کلینیک تخصصی زنان در بیمارستان بنت‌الهدی بجنورد آغاز به کار کرد

سرپرست بیمارستان بنت‌الهدی در بجنورد از آغاز به کار کلینیک تخصصی زنان این بیمارستان در راستای تسهیل و ارتقای خدمات‌دهی به مراجعه‌کنندگان و مادران باردار خبر داد.

حضور سرلشکر باقری در محل شهادت سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح کشورمان در محل شهادت سردار سلیمانی در بغداد حضور یافت و یاد آن شهیدان را گرامی داشت.

آغاز طرح کاشت چهار میلیون درخت در خراسان شمالی

صبح امروز (۱۱ آذر ماه) با حضور استاندار خراسان شمالی، در حاشیه کارخانه آلومینای ایران در جاجرم، اجرای طرح کاشت چهار میلیون درخت آغاز شد.

پایگاه خبری انتهاج | اخبار روز و جدیدترین خبرهای ایران | پایگاه خبری انتهاج | آخرین اخبار روز ،سیاسی، اقتصادی، فرهنگی ایران و جهان